Kontakt​

HENRIK TAUMAN

DIREKTØR / ARKITEKT

Tlf.: +45 2857 5400

E-Mail: Henrik@Tauman.dk 

MARK VIND

BYGNINGSKONSTRUKTØR

Tlf.: +45 4180 4220

E-Mail: Mark@Tauman.dk 

JONAS S. JEPSEN

BYGNINGSKONSTRUKTØR

Tlf.: +45 2398 7470

E-Mail: Jonas@Tauman.dk 

VALDEMAR BOIKO

BYGNINGSKONSTRUKTØR

Tlf.: +45 4273 9688
E-Mail: Valdemar@Tauman.dk

MAI TAUMAN

ØKONOMI

Tlf.: +45 23 96 92 95

E-Mail: Faktura@Tauman.dk 

KONTAKT ARKITEKTTEGNESTUEN TAUMAN

Arkitekttegnestuen Tauman ApS
Saltgade 10, 2. th
6760 Ribe


Tlf.: +45 28 57 54 00
E-mail: kontakt@tauman.dk

CVR.nr 38130536

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​​Vil du se mere af vores arbejde?

Følg med på vores Facebookprofil, hvor vi ofte poster billeder af vores spændende arbejdsopgaver.

Find vores kontaktoplysninger herunder.

Arkitekttegnestuen Tauman ApS

Saltgade 10, 2 sal.

6760 Ribe

Klik her for rutevejledning

Kontakt os

Telefon: 28 57 54 00

E-mail: kontakt@tauman.dk

CVR: 38130536

Telefontider

Mandag - fredag: 08.00 - 16.00

Lørdag og søndag: lukket