Kontakt​

HENRIK TAUMAN

DIREKTØR / ARKITEKT

Tlf.: +45 2857 5400

E-Mail: Henrik@Tauman.dk 

MARK VIND

BYGNINGSKONSTRUKTØR

Tlf.: +45 4314 1101

E-Mail: Mark@Tauman.dk 

JONAS S. JEPSEN

BYGNINGSKONSTRUKTØR

Tlf.: +45 4314 1102

E-Mail: Jonas@Tauman.dk 

VALDEMAR SCHMIDT

BYGNINGSKONSTRUKTØR

Tlf.: +45 4314 1103
E-Mail: Valdemar@Tauman.dk

MAI TAUMAN

ØKONOMI

Tlf.: +45 6917 6461

E-Mail: Faktura@Tau​man.dk 

Magnus M. Bendtsen

Bygningskonstruktør

Tlf.: +45 4314 1104

E-Mail: Magnus@tauman.dk

KONTAKT ARKITEKTTEGNESTUEN TAUMAN

Arkitekttegnestuen Tauman ApS
Saltgade 10, 2. th
6760 Ribe


Tlf.: +45 6916 6760
E-mail: kontakt@tauman.dk

CVR.nr 38130536

 
 
 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​​Vil du se mere af vores arbejde?

Følg med på vores Facebookprofil, hvor vi ofte poster billeder af vores spændende arbejdsopgaver.

Find vores kontaktoplysninger herunder.

Arkitekttegnestuen Tauman ApS

Saltgade 10, 2 sal.

6760 Ribe

Klik her for rutevejledning

Kontakt os

Telefon: 6916 6760 E-mail: kontakt@tauman.dk

CVR: 38130536

Telefontider

Mandag - torsdag: 08.00 - 16.00

Fredag: 08.00 - 15.00

Lørdag og søndag: lukket